Çağrı Merkezi: 0 532 612 21 11

Swanson Probiotic for Daily Wellness

99,00 TL
159,00 TL
%38 İNDİRİM

Supports respiratory health, microflora balance and healthy blood lipid levels within the normal range

Stok Kodu SWA040
Marka SWANSON
Stok Durumu Tükendi
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
SKT 02 / 2021
Net Miktar 120 Kapsül
Ürün Açıklaması

120 Kapsül

Önerilen Kullanım:

Bir besin takviyesi olarak, yemekten önce iki kapsül su ile alınız.

L. acidophilus , sindirim sağlığı için en çok araştırılan türlerden biridir.

 

Günlük Sağlık için Swanson Probiyotik, genel sağlığı desteklemeye yardımcı olur. Sindirim sisteminiz sorunsuz çalıştığında geri kalanınız da çalışır. Ancak telaşlı yaşamlar, mükemmel diyetlerden daha azı ve topraklarda tükenmiş besinler, bağırsağınızdaki bakteri dengesini bozmak için bir araya gelebilir. Doğru probiyotik takviyesi, faydalı türlerin popülasyonunu artırarak bu dengeye yardımcı olabilir ve içten dışa kendinizi harika hissetmenize yardımcı olabilir.

 

UYARI: Yalnızca yetişkinler içindir. Hamileyseniz veya emziriyorsanız, ilaç kullanıyorsanız veya tıbbi bir durumunuz varsa, bunu veya herhangi bir ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Ambalaj kırıksa kullanmayın. Serin, kuru bir yerde saklayın.

DRcaps® ve DRcaps® ve Design, lisanslı tescilli ticari markalardır.

 

Bu ifadeler Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

PROBİYOTİK NEDİR?

Probiyotikler, sindirim sistemimizde belirli sayıda bulunan ve sindirim sistemi sağlığımız için faydaları olan canlı mikroorganizmalara verilen genel bir isimdir. Probiyotikler, tüketen bireyin barsaklarında bulunan bakterilerin sayıca dengesini sağlayarak, özellikle barsak sağlığı başta olmak üzere genel sağlığı olumlu etkileyen canlı topluluğudur.

PROBİYOTİKLERİN SAĞLIĞA OLAN OLUMLU ETKİLERİ NELERDİR?

Başta barsak sağlığına olmak üzere bütün sindirim sistemi üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Sindirim sisteminde yarattığı olumlu etki ile genel sağlığı da geliştirir. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. Laktoz intoleransı olan bireylerde görülen şişkinlik, karın ağrısı ve ishal gibi sorunların azalmasını sağlar. Barsak pH’ını etkileyerek ve zararlı bakterilere karşı güçlü bir koruma sağlayarak, bazı kanser türlerine yakalanma riskini azaltabilir. Bu etkisi ile ilgili araştırmalar devam etmektedir. Yapılan bazı araştırmalarda bazı karaciğer hastalıklarında olumlu etkiler gösterebileceği belirtilmiştir.

REFERANSLAR

1)FAO (Besin ve Tarım Organizasyonu) /WHO (Dünya Sağlık Örgütü) (2002) Guideless for the evaluation of probiotics in food

2)NICUS Probiotics and Prebiotics, Stellenbosh

Yorumlar
Yorum Yap