Çağrı Merkezi: 0 532 612 21 11

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Şartlar ve koşullar

Swanson Health Products, iş uygulamalarında en yüksek kalitede ürünleri ve en yüksek bütünlüğü korumaya kararlıdır. 2001 yılından bu yana, FDA diyet takviyesi endüstrisi için nihai düzenlemelerini yayınlamadan çok önce bağımsız üçüncü taraf İyi Üretim Uygulamaları (GMP) denetimlerine gönüllü olarak katıldık.

Uyarı:  www.swansonvitamins.com adresinde bulunan ürünler ve bilgiler, profesyonel tıbbi tavsiye veya tedavinin yerini almayı amaçlamaz. Bu ifadeler Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından değerlendirilmemiştir. Diyet takviyelerimiz herhangi bir hastalığı veya tıbbi durumu teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. Bireysel sonuçlar değişebilir. Swanson Sağlık Ürünleri, iki haftadan uzun süren herhangi bir sağlık sorunu için kalifiye bir uzmandan tavsiye almanızı ve ek beslenme kullanımı da dahil olmak üzere sağlığınız ve refahınızla ilgili bilgileri sağlayıcınızla paylaşmanızı önerir.

 

Site Kullanıcısı ve Swanson Health Products, Inc (“SWANSON”) Arasındaki Sözleşme

SWANSON web sitesi: www.swansonvitamins.com (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır), SWANSON tarafından işletilen ve bu Web Sitesini SWANSON ürünleriyle ilgilenen kullanıcılara hizmet olarak sunan çeşitli Web sayfalarından oluşmaktadır. SWANSON Web Sitesinin bilgilendirici olması amaçlanmıştır ve bu Web Sitesine erişim, burada belirtilen hüküm ve koşullara ve geçerli tüm yasalara tabidir.

SWANSON Web Sitesi, burada yer alan hüküm, koşul ve bildirimlerde değişiklik yapmadan kabul etmeniz koşuluyla size sunulmaktadır. SWANSON Web Sitesini kullanımınız, bu tür tüm hüküm, koşul ve bildirimleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Metin ve resimler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu Web Sitesindeki tüm içerik ve materyallerin telif hakları, ticari markalar, hizmet markaları veya diğer fikri mülkiyet hakları ve yasaları ile korunduğunu kabul edersiniz. SWANSON tarafından yazılı olarak açıkça yetkilendirilmedikçe, SWANSON Web Sitesinden malzeme veya içerik satmamayı, lisanslamamayı, kiralamamayı, değiştirmemeyi, dağıtmamayı, kopyalamamayı, çoğaltmamayı veya iletmemeyi kabul edersiniz.

 

Bu Kullanım Şart ve Koşullarının Değiştirilmesi

SWANSON, SWANSON Web Sitesinin kullanımı ile ilgili masraflar dahil, ancak bununla sınırlı olmamak üzere, SWANSON Web Sitesi'nin sunulduğu şartları, koşulları ve bildirimleri değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Üçüncü Şahıs Sitelerine Bağlantılar

SWANSON Web Sitesi diğer Web Sitelerine ("Bağlantılı Siteler") bağlantılar içerebilir. Bağlantılı Siteler SWANSON'un kontrolü altında değildir ve SWANSON, Bağlantılı Sitede bulunan herhangi bir bağlantı veya Bağlantılı Sitede yapılan herhangi bir değişiklik veya güncelleme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir Bağlantılı Sitenin içeriğinden sorumlu değildir. SWANSON, herhangi bir Bağlantılı Siteden web yayıncılığından veya başka herhangi bir iletim biçiminden sorumlu değildir. SWANSON bu bağlantıları size yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır ve herhangi bir bağlantının eklenmesi, sitenin SWANSON'u veya operatörleri ile herhangi bir ilişki olduğu anlamına gelmez.

 

Sağlık Bilgileri Feragatnamesi

SWANSON Web Sitesinde sağlanan herhangi bir tıbbi veya sağlıkla ilgili bilgi yalnızca eğitim amaçlıdır ve tıbbi tavsiye oluşturması veya tartışmaları bir sağlık uzmanıyla değiştirmesi amaçlanmamıştır.

 

SWANSON Web Sitesinin Yasadışı veya Yasaklı Kullanımı 

SWANSON Web Sitesini kullanmanızın bir koşulu olarak, SWANSON'a, SWANSON Web Sitesini bu hükümler, koşullar ve bildirimler tarafından yasa dışı veya yasaklanmış hiçbir amaçla kullanmayacağınızı garanti edersiniz. SWANSON Web Sitesini, SWANSON Web Sitesine zarar verebilecek, devre dışı bırakabilecek, aşırı yükleyecek veya bozacak veya başka herhangi bir tarafın SWANSON Web Sitesini kullanmasına ve bunlardan yararlanmasına engel olabilecek hiçbir şekilde kullanamazsınız. SWANSON Web Siteleri aracılığıyla kasıtlı olarak sunulmayan veya verilmeyen hiçbir yolla malzeme veya bilgi edinemez veya edinmeye çalışamazsınız.

 

Swanson Yetkili Distribütörü ve Garanti Beyanı

Swanson, yetkili satıcılar aracılığıyla müşterilerimize güvenli ve güvenilir ürünler sunmayı taahhüt eder. Ne yazık ki, Swanson ürünleri bazen bunu yapmaya yetkili olmayan şirketler tarafından satılmaktadır. Bu yetkisiz şirketler tarafından satılan ürünler her zaman Swanson'dan satın alınamayabilir. Yetkisiz distribütörler tarafından satılan malların niteliği ve ticari uygulamaları nedeniyle, yetkisiz distribütörler tarafından satılan ürünler Swanson garanti kapsamına girme hakkına sahip değildir. Bu şirketlerin tüketicilerden faydalanmasını engellemek için (bu uyarı dahil) elimizden gelen çabayı gösteriyoruz, ancak bu uygulamalar hala var. Satın alma işleminizi yapmak için  özen göstermenizi öneririz.

Politikamız, yalnızca Swanson'dan veya yetkili bir Swanson bayisinden satın alınan ve yalnızca bir makbuz veya satın alma belgesi ile birlikte gelen ürünlere ilişkin ürün garantilerine uymaktır. Yetkisiz bir satıcıdan bir Swanson ürünü satın alırsanız veya orijinal seri numarası çıkarılmış, tahrif edilmiş veya değiştirilmişse, Swanson garantiniz geçerli olmayacaktır.

 

Online Satıcılar

Çevrimiçi satıcılar hakkında daha fazla not (özellikle Amazon.com veya Ebay.com'da olanlar): Amazon.com ve Ebay.com üzerinden satış yapan birçok satıcı Swanson ürünlerinin yetkili satıcısı değildir. Amazon.com veya Ebay.com'dan Swanson ürünlerini satın alırken, ürünün her bir ürün için başlıkta açıkça belirtildiği şekilde, ürünün "gönderildiği ve satıldığı" yere dikkat edilmesi önemlidir. Yetkili Swanson ürünleri doğrudan Swanson'dan satılır ve gönderilir. 

Yetkisiz satıcılar tarafından satılan Swanson ürünleri bazen ikincil bir "gri" pazarda satın alınır ve Swanson tarafından üretilmeyen, hasarlı, kusurlu veya sözde stok malları veya çalıntı mallar gibi korsan mallar olabilir.

 

Sahte Swanson Ürünlerine Dikkat Edin

Birçok premium ürün gibi, Swanson ürünleri de çoğaltılıyor veya çalınıyor ve satılıyor, genellikle büyük ölçüde düşük fiyatlarla ve düşük kalite. Bu ürünler Swanson standartlarını karşılamaz ve Swanson garantisi kapsamında değildir. Sahte olduğundan şüphelenilen bir Swanson ürününü bildirmek veya bu konuyla ilgili sorularınız varsa, lütfen 1-800-824-4491 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurun. Swanson markasının bütünlüğünü korumadaki yardımınız için teşekkür ederiz.

 

Diğer Ürün Paketi Değişikliklerine Dikkat Edin

Çoğu zaman, yetkisiz satıcıdan alınan ürünler, birlikte değiştirilen veya hatta kaldırılan seri numaralarına sahiptir. Bazı ürünler yanlış "Son Kullanma Tarihi" veya Sona Erme Tarihi ile işaretlenmiştir. Swanson tarafından yayınlanan seri numarası olmayan herhangi bir Swanson ürünü iade edilmelidir. Orijinal Swanson seri numarasının çıkarılması veya değiştirilmesi, o ürün için garantiyi otomatik olarak geçersiz kılacaktır. 

 

İletişim Hizmetlerinin Kullanımı

SWANSON Web Sitesi, bülten tahtası hizmetleri, sohbet alanları, haber grupları, forumlar, topluluklar, kişisel web sayfaları, takvimler ve / veya SWANSON tarafından yönetilen sosyal medya web sayfalarına bağlantılar gibi tasarlanmış diğer ileti veya iletişim olanaklarını içerebilir. genel olarak halkla veya bir grupla (toplu olarak "İletişim Hizmetleri") iletişim kurarsanız, İletişim Hizmetlerini yalnızca belirli İletişim Hizmetiyle ilgili ve uygun mesajlar ve materyaller göndermek, göndermek ve almak için kullanmayı kabul edersiniz. Örnek olarak, bir sınırlama olarak değil, bir İletişim Hizmeti kullanırken aşağıdakileri yapmayacağınızı kabul edersiniz:

 • Başkalarının yasal haklarını (gizlilik ve tanıtım hakları gibi) karalamak, kötüye kullanmak, taciz etmek, takip etmek, tehdit etmek veya başka şekilde ihlal etmek.
 • Uygunsuz, saygısız, küçük düşürücü, hak ihlali, müstehcen, ahlaksız veya yasadışı bir konu, isim, malzeme veya bilgi yayınlamak, göndermek, yüklemek, dağıtmak veya yaymak.
 • Bu haklara sahip olmadığınız veya bu izinleri almadığınız veya gerekli tüm izinleri almadığınız sürece, fikri mülkiyet yasalarıyla (veya tanıtım gizliliği haklarıyla) korunan yazılım veya başka materyaller içeren dosyalar yükleyin.
 • Virüs, bozuk dosya veya başka birinin bilgisayarının çalışmasına zarar verebilecek diğer benzer yazılım veya programları içeren dosyaları yükleyin.
 • Bu tür bir İletişim Servisi özellikle bu tür mesajlara izin vermediği sürece, herhangi bir ticari amaçla herhangi bir mal veya hizmeti satmayı veya satın almayı tanıtın veya teklif edin.
 • Anketler, yarışmalar, piramit şemaları veya zincir mektuplar düzenleyin veya iletin.
 • İletişim Hizmetinin başka bir kullanıcısı tarafından gönderilen veya bildiğiniz veya makul olarak bilmeniz gereken herhangi bir dosyayı yasal olarak dağıtılamayacak şekilde indirin.
 • Yüklenen bir dosyada bulunan yazılımın veya kaynağının veya diğer materyallerin yazar atıflarını, yasal veya diğer uygun bildirimlerini veya tescilli adlarını veya etiketlerini tahrif edin veya silin.
 • Diğer kullanıcıların İletişim Hizmetlerini kullanmasını ve bu hizmetlerden yararlanmasını kısıtlama veya engelleme.
 • Herhangi bir İletişim Hizmeti için geçerli olabilecek davranış kurallarını veya diğer yönergeleri ihlal etmek.
 • Onayları olmadan e-posta adresleri de dahil olmak üzere başkaları hakkında bilgi toplayın veya başka şekilde toplayın.
 • Geçerli yasaları veya düzenlemeleri ihlal edin.

 

SWANSON'un İletişim Hizmetlerini izleme yükümlülüğü yoktur. Bununla birlikte, SWANSON bir İletişim Hizmetine gönderilen materyalleri inceleme ve kendi takdirine bağlı olarak tüm materyalleri kaldırma hakkını saklı tutar.

SWANSON, herhangi bir nedenle haber vermeksizin İletişim Hizmetlerinin herhangi birine veya tümüne erişiminizi istediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutar. SWANSON, yürürlükteki herhangi bir kanunu, düzenlemeyi, yasal süreci veya resmi talebi yerine getirmek veya SWANSON'un herhangi bir bilgisini veya materyalini tamamen veya kısmen düzenlemeyi, göndermeyi veya kaldırmayı reddetme hakkını her zaman saklı tutar. tek takdir yetkisi.

Herhangi bir İletişim Hizmetinde kendiniz veya çocuklarınız hakkında kişisel olarak tanımlayıcı bilgiler verirken her zaman dikkatli olun. SWANSON, herhangi bir İletişim Hizmetinde bulunan içeriği, mesajları veya bilgileri kontrol etmez veya onaylamaz ve bu nedenle, SWANSON, İletişim Hizmetlerine ve herhangi bir İletişim Hizmetine katılımınızdan kaynaklanan tüm işlemlere ilişkin herhangi bir yükümlülüğü özellikle reddeder. Yöneticiler ve toplantı sahipleri yetkili SWANSON sözcüsü değildir ve görüşleri SWANSON'un görüşlerini yansıtmayabilir.

Bir İletişim Servisine yüklenen materyaller kullanım, çoğaltma ve / veya dağıtım ile ilgili olarak belirtilen sınırlamalara tabi olabilir. Malzemeleri indirirseniz bu tür sınırlamalara uymak sizin sorumluluğunuzdadır.

 

 

SWANSON'a Sağlanan veya SWANSON Web Sitesinde Yayınlanan Malzemeler

SWANSON, SWANSON'a sağladığınız materyallerin (geri bildirim ve öneriler dahil) sahipliğini iddia etmez veya herhangi bir SWANSON Web Sitesine veya ilgili hizmetlerine (toplu olarak "Gönderiler") posta gönderemez, yükleyemez, giremez veya gönderemez. Bununla birlikte, Gönderinizi yayınlayarak, yükleyerek, girerek, sağlayarak veya göndererek SWANSON'a, bağlı şirketlerine ve gerekli alt lisans sahiplerine Gönderinizi, sınırlama olmaksızın İnternet işlerinin çalışmasıyla bağlantılı olarak kullanma izni verirsiniz: kopyalama, Gönderinizi dağıtmak, iletmek, herkese açık olarak görüntülemek, herkese açık olarak gerçekleştirmek, çoğaltmak, düzenlemek, tercüme etmek ve yeniden biçimlendirmek; ve Gönderinizle bağlantılı olarak adınızı yayınlamak.

Burada belirtildiği gibi, Başvurunuzun kullanımıyla ilgili herhangi bir tazminat ödenmeyecektir. SWANSON, verebileceğiniz herhangi bir Gönderimi göndermek veya kullanmakla yükümlü değildir ve herhangi bir Gönderimi SWANSON'un takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda kaldırabilir.

Gönderinizi yayınlayarak, yükleyerek, girerek, sağlayarak veya göndererek, bu bölümde açıklanan tüm haklara sahip olduğunuzu ya da başka bir şekilde kontrol etmenizi ve yayınlamanızı, yayınlamanızı, yayınlamanızı, Gönderimi yüklemek, girmek veya göndermek.

 

Sorumluluk Reddi

SWANSON WEB SİTESİNE DAHİL VEYA MEVCUTTURULAN BİLGİ, YAZILIM, ÜRÜNLER VE HİZMETLER YANLIŞLIKLAR VEYA TİPOGRAFİK HATALAR İÇEREBİLİR. DEĞİŞİKLİKLER BURADAKİ BİLGİLERE PERİYODİK OLARAK EKLENMEKTEDİR. SWANSON VE / VEYA TEDARİKÇİLERİ HER ZAMAN SWANSON WEB SİTESİNDE GELİŞMELER VE / VEYA DEĞİŞİKLİKLER YAPABİLİR. SWANSON WEB SİTESİ İLE TAVSİYE EDİLDİ, DURUMUNUZA KİŞİSEL ÖZEL TAVSİYE EDİLEN KİŞİSEL, TIBBİ, YASAL VEYA FİNANSAL KARARLARA İLİŞKİLİ OLMAMALIDIR.

SWANSON VE / VEYA TEDARİKÇİLERİ, HERHANGİ BİR AMACA İÇİN SWANSON WEB SİTESİNDEKİ BİLGİ, YAZILIM, ÜRÜNLER, HİZMETLER VE İLGİLİ GRAFİKLERE İLİŞKİN UYGUNLUK, GÜVENİLİRLİK, GÜVENİLİR VE DOĞRULUĞU İLE İLGİLİ TEMSİLCİ VERMEZ. GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE, HER TÜRLÜ BİLGİ, YAZILIM, ÜRÜNLER, HİZMETLER VE İLGİLİ GRAFİKLER HERHANGİ BİR GARANTİ VE KOŞUL OLMADAN "OLDUĞU GİBİ" SAĞLANMAKTADIR. SWANSON VE / VEYA TEDARİKÇİLERİ TÜM ZIMNİ GARANTİLERİ VE KOŞULLARI, YAZILIM, ÜRÜNLER, HİZMETLER VE İLGİLİ GRAFİKLERLE İLGİLİ TÜM GARANTİLERİ VE KOŞULLARI, BELİRLİ BİR ŞEKİLDE VE UYUŞTURULMASI İÇİN UYGUNLUKLA İLGİLİ DAHİL OLMAKTADIR.

BAZI DEVLETLER / YARGI YETKİLERİ, SONUÇ VEYA ARIZA ZARARLARINA İLİŞKİN SORUMLULUĞU VEYA SINIRLAMAYI İZİN VERMEZ, YUKARIDA SINIRLANDIRMA SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. SWANSON WEB SİTESİNİN HERHANGİ BİR PARÇASI İLE MÜCADELE EDİLİRSENİZ VEYA BU KULLANIM ŞARTLARINDAN HERHANGİ BİRİYLE TARTIŞMIŞSANIZ, TABANINIZ VE ÖZEL REMEDİNİZ, SWANSON WEB SİTESİNİ KULLANMAKTAN ÇIKARMAKTIR.

SERVİS İLETİŞİM: legal@swansonhealth.com veya dataprotectionofficer@swansonhealth.com

Diğer üçüncü taraf web sitelerinde bulunan Swanson kuponları ve promosyon teklifleri geçerli olabilir veya olmayabilir. Diğer promosyon teklifleri ve kuponlar, ilgili son kullanma tarihleri ​​olmadan bu sitelere gönderilirken, diğerleri geçersiz veya hilelidir. Swanson Health Products'ın bu üçüncü taraf siteleri üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve hiçbir şekilde geçersiz, hileli veya süresi dolmuş kuponları veya promosyon tekliflerini garanti edemez veya onaramazız. Herhangi bir karışıklık veya hayal kırıklığı yaşamamak için lütfen doğrudan bizden kupon ve promosyon teklifi almak üzere Swanson E-postalarına kaydolun . Sipariş başına bir promosyon teklifi sınırlayın. Sipariş başına 3 kupon sınırlayın. Çevrimiçi fiyatlar ve teklifler yalnızca çevrimiçi satın alma işlemleri için geçerlidir ve kataloglarda bulunanlardan farklı olabilir.

Satın alınabilecek miktarları sınırlama ve fazla kilolu siparişlerde ek nakliye ücreti alma hakkımız saklıdır. Herhangi bir nedenle bir siparişi reddetme veya iptal etme hakkımızı saklı tutarız. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın .

 

Kısıtlamalar

Bizimle bu tür bir faaliyete açıkça izin veren bir ihale anlaşmanız olmadığı sürece, Swanson markasını ve herhangi bir bitmiş ürünü hem yurtiçinde hem de yurtdışında satmayacak, satmayacak veya ticari olarak kullanmayacağınızı açıkça kabul etmektesiniz. Amerika Birleşik Devletleri'nin ihracat kontrolünü ve ekonomik yaptırım gereksinimlerini ihlal eden herhangi bir Swanson ürününe erişemez veya bu ürünleri kullanamaz veya markamızı internette satmak, MSRP'nin altında indirimler sunmak veya Swanson markasının veya herhangi bir ürünün herhangi bir şekilde seyreltilmiş.

 

 

Çevrimiçi Promosyonlar: Şartlar ve Koşullar

Swanson Health Products, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda, herhangi bir tüketiciye bildirimde bulunmaksızın, web sitemizde veya kataloğumuzda sunulan ürünlerdeki tüm promosyon tekliflerini veya devam eden satış fiyatını askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

 

 

Fesih / Erişim Kısıtlaması

SWANSON, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, önceden bildirmeksizin, SWANSON Web Sitesine ve ilgili hizmetlere veya bunların herhangi bir bölümüne erişiminizi sona erdirme hakkını saklı tutar. Yasaların izin verdiği azami ölçüde, bu anlaşma ABD'nin Kuzey Dakota Eyaleti yasalarına tabidir ve işbu belge ile ilgili olarak ABD'den Kuzey Dakota'daki mahkemelerin münhasır yargı yetkisini ve mahkemesini kabul etmiş olursunuz. SWANSON Web Sitesinin kullanımı. SWANSON Web Sitesinin kullanımı, bu paragrafın sınırlandırılmaması da dahil olmak üzere, bu hüküm ve koşulların tüm hükümlerini etkilemeyen herhangi bir yargı alanında yetkisizdir. Bu anlaşma veya SWANSON Web Sitesinin kullanımı sonucunda sizinle SWANSON arasında hiçbir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya ajans ilişkisi bulunmadığını kabul edersiniz. SWANSON'un bu sözleşmeyi yerine getirmesi mevcut yasalara ve yasal sürece tabi değildir ve bu sözleşmede yer alan hiçbir şey, SWANSON'un hükümet, mahkeme ve yasa uygulama taleplerine veya SWANSON Web Sitesini kullanımınızla ilgili şartlara uyma hakkının bozulması anlamına gelmez. veya bu tür bir kullanım açısından SWANSON tarafından toplanmıştır. Bu sözleşmenin herhangi bir bölümünün, yukarıda belirtilen garanti feragatnameleri ve yükümlülük sınırlamaları dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, geçerli yasa uyarınca geçersiz veya uygulanamaz olduğu tespit edilirse, geçersiz veya uygulanamaz hüküm, geçerli, uygulanabilir bir hükümle geçersiz sayılır. orijinal hükmün amacına en çok benzeyen ve sözleşmenin kalan kısmı yürürlükte kalacaktır. Burada aksi belirtilmedikçe, bu anlaşma, SWANSON Web Sitesi ile ilgili olarak kullanıcı ve SWANSON arasındaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve SWANSON Web Sitesi ile ilgili olarak kullanıcı ve SWANSON arasında elektronik, sözlü veya yazılı tüm önceki veya eş zamanlı iletişim ve tekliflerin yerine geçer. Bu sözleşmenin ve elektronik biçimde verilen herhangi bir bildirimin basılı bir versiyonu, işbu sözleşmeye dayanarak veya bu sözleşmeyle ilgili olarak başlangıçta oluşturulan ve saklanan diğer ticari belgeler ve kayıtlarla aynı koşullara tabi olarak veya bunlarla ilgili olarak adli veya idari işlemlerde kabul edilebilir. basılı form. Bu anlaşmanın ve ilgili tüm belgelerin İngilizce hazırlanması taraflara açık bir dilektir. '

 

Telif Hakkı ve Ticari Marka Bildirimleri

SWANSON Web Sitesinin metin, tasarım, grafik, arayüzler veya kod dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm içeriği: Telif Hakkı 2018, Swanson Health Products, Inc.'e aittir. Tüm hakları saklıdır. Tüm ticari markalar, hizmet markaları ve ticari adlar, ticari markalar veya tescilli ticari markalardır ve SWANSON veya bu markaları kullanması için SWANSON lisansı veren diğer ilgili sahiplere aittir.

 

Ticari Markalar

Burada adı geçen gerçek şirket ve ürünlerin adları, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. Burada adı geçen örnek şirketler, kuruluşlar, ürünler, insanlar ve olaylar hayalidir. Herhangi bir gerçek şirket, kuruluş, ürün, kişi veya olayla hiçbir ilişki amaçlanmamıştır veya çıkarılmamalıdır. Burada açıkça belirtilmeyen tüm haklar saklıdır.

 

Telif Hakkı İhlali İddialarına İlişkin Uyarılar ve Prosedürler

Başlık 17, Amerika Birleşik Devletleri Kodu, Bölüm 512 (c) (2) uyarınca, Amerika Birleşik Devletleri telif hakkı yasası kapsamında talep edilen telif hakkı ihlaliyle ilgili bildirimler Servis Sağlayıcının Belirlenen Temsilcisine gönderilmelidir. AŞAĞIDAKİ PROSEDÜR İLE İLGİLİ OLMAYAN TÜM SORULAR, YANIT VERMEZ.

 

Tazminat

SWANSON'un talebi üzerine, zarar ve masraflar ve avukat ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir talep, talep, işlem, hasar veya diğer yükümlülüklere karşı zararsız SWANSON ve iştiraklerini ve yöneticilerini, görevlilerini, çalışanlarını ve temsilcilerini savunmayı, tazmin etmeyi ve tazmin etmeyi kabul edersiniz. bu Web Sitesini kullanımınız. SWANSON, masrafları kendisine ait olmak üzere, sizin tarafınızdan tazmin edilmeye tabi herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkını saklı tutar; bu durumda, mevcut savunmaları savunurken SWANSON ile işbirliği yaparsınız.

 

Bağlayıcı Tahkim ve Sınıf Davası Feragatnamesi

Federal Tahkim Yasası uyarınca Amerikan Tahkim Derneği önünde bireysel tahkimi bağlamayı ve bir hakimin veya jüri önünde mahkemeye dava açmamayı kabul ediyorsunuz. Bireysel tahkim yoluyla tarafsız bir hakemin Federal Tahkim Yasası kapsamındaki sınırlı temyiz hakları haricinde hakemin kararının kesin olacağını anlıyorsunuz. Ayrıca, SWANSON web sitesinin kullanılmasının bir koşulu olarak, sınıf eylem davalarının, sınıf çapında tahkimlerin, özel avukat genel eylemlerinin ve bireyin temsili bir kapasitede hareket etmesine izin verilmeyen diğer herhangi bir işlemin olduğunu anlar ve kabul edersiniz. Ayrıca, münferit işlemlerin, ilgili tüm tarafların açık onayı olmadan herhangi bir nedenle birleştirilemeyeceğini anlar ve kabul edersiniz.