Çağrı Merkezi: 0 532 612 21 11

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda: Swanson Sağlık Ürünlerinin Tarihi

1969'dan beri Swanson Health Products, dünyaya sağlık getirmek ve en iyi sağlığı elde etmenize yardımcı olmaktan gurur duyuyor, böylece sevdiğiniz şeylere odaklanabilirsiniz. Her şey, sevdiği şeyi yapmaya devam edebilmesi için sağlığına dikkat etmek isteyen bir adamla başladı. İşte hikaye.

Golf Sahasında Başladı

1950'lerin sonlarıydı ve Leland Swanson'un en büyük korkusu gerçek olmaya başlamıştı - artrit, golf oyununu tehdit ediyordu. Golf onun tutkusuydu. Oyunu seviyordu, ama daha çok sevdiği şey arkadaşlarınızla ve ailenizle oynamak ve kursta tutkusunu paylaşan insanları tanımaktı. Artrit yavaşça ondan uzaklaşıyordu ve böylece doğal sağlık ve sağlıklı yaşam yolunda yaşam boyu yolculuğuna başladı.

Leland, Paul Bragg ve Adelle Davis gibi doğal sağlık öncülerinin sayısız kitabı ve makalesi de dahil olmak üzere artrit ve genel sağlıkla ilgili olarak ellerini alabileceği her şeyi okudu. Derslere katıldı ve diğer sağlık bilincine sahip kişilerle sohbet etti. Öğrendiklerini takip ederek Leland, E vitamini takviyeleri almaya başladı .

Leland'ın sağlık konusundaki taahhüdü, sağlık durumunu başkalarıyla paylaşmaya karar verdiğinde 1968'de genişledi. Bir Ohio üreticisinden 5.000 E vitamini kapsülü sipariş etti ve posta yoluyla tüketicilere reklam vermeye başladı. Bunu diğer besin takviyeleri izledi ve çok geçmeden potansiyel müşterilere küçük kataloglar gönderiyordu. Swanson Sağlık Ürünleri 1969'da doğdu.

Aile Şirketi Doğdu

Swanson Sağlık Ürünleri (SHP) açıldığında, Leland “siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve iyi niyetinin en önemli varlığımız olduğunu” açıkladı. Dürüst, üstün müşteri hizmetleri ile dünyanın en iyi diyet takviyelerini mümkün olan en düşük fiyatlarla sunmayı taahhüt etti. Bu kurucu ilkeler bugün 1969'da olduğu kadar önemli ve Swanson ailesinin vizyonu nedeniyle böyle kalıyor.

Swanson operasyonları başladığında Leland'ın en büyük oğlu Jay bir bankada çalışırken, küçük oğlu Lee hala okuldaydı ve boş zamanlarını babasına yardım etmek için harcadı. Babasının ilk çalışanıydı ve birlikte bir dizi temel besin takviyesi sunmaya başladılar. SHP 1970'lerde daha fazla insan kalite, fiyatlandırma ve hizmetlerini öğrendikçe patladı. Lee, “1969'da sıfır müşteriden 1979'a kadar yaklaşık 30.000'e gittik” dedi.

Sizi Aileye Davet Etmek

Swanson Health Products büyümeye devam ettikçe, sağlığınıza olan bağlılığımız da artmaktadır. Taahhüdümüz Fargo topluluğunda evde başlıyor. Lee Swanson, "Kurumsal vatandaşlık sorumluluklarımızı çok ciddiye alıyoruz. Fargo bizim için çok iyi oldu. Burası bizim memleketimiz ve toplumu mümkün olan her şekilde desteklemek bizim görevimizdir."

Ortaklıklar

SHP sadece Fargo'yu önemsemekle kalmaz, aynı zamanda dünya çapındaki müşterilere de adanmıştır. Lee, "İnsanlara, bizim gibi tedavi edilmeyi sevdiğimiz gibi davranıyoruz." Dedi. "En başından beri en büyük endişelerimizden biri, müşterilerimize sadece sayı veya dolar işareti değil, gerçek insanlar gibi davranıyormuş gibi hissetmeleriydi. Müşterilerimizin en önemli varlıklarımız olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden uğraşmaya çalışıyoruz müşterilerimize kişisel, bire bir temelde. "

Lee, "Müşterilerimize iyi davranmanın yanı sıra, aracıya girmeden doğrudan müşterilere ürün sunabilmenin eşsiz bir konumundayız. Bu nedenle, müşterilere besin takviyesinde% 50 ila 70 tasarruf sağlayabiliyoruz. Ve bu tasarruflar dünyanın en kaliteli ürünlerinden bazıları üzerinde. Müşterilerimize en iyi malzemeleri mümkün olan en iyi fiyatlarla sunmak için geriye doğru eğiliyoruz. "

Bu yeterli değilse, Swanson güçlü garantiler sunarak rakiplerinin ötesine bir adım daha geçer . Tüm ürünler % 100 Memnuniyet, Para İade Garantisi ve Fiyat Eşleştirme ile desteklenmektedir . Önde gelen bir ek marka olarak SHP, İyi Üretim Uygulamaları sertifikalıdır ve ayrıca ConsumerLab.com da dahil olmak üzere bağımsız kuruluşlar tarafından üçüncü taraf ek testlerine gönüllü olarak katılmaktadır .

Size Bağlılığımız Devam Ediyor

Swanson Health Products, 2020 yılında 51. Yılını kutladı. Lee Swanson şirketin başarısı hakkında şunları söyledi: “Swanson Health Products'ta her müşteriye iyi bir arkadaşa veya komşuya davranacağımız gibi davranıyoruz ve bence çoğu insan bunu takdir ediyor.

Swanson ile alışveriş yaptığınızda, her zaman hızlı ve güler yüzlü hizmet bekleyebilirsiniz. Sorularınız varsa cevap alırsınız. Siparişinizle ilgili bir sorununuz varsa, derhal çözmeniz gereken kişisel ilgiyi alırsınız. Böyle bir servise bir dolar değeri koymak zor, ama bence büyük bir fark yaratıyor.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, uygun fiyatlarımız muhtemelen müşterilerimizin çoğunun ilk önce Swanson ile alışverişe başlamasının ana sebebidir, ancak olağanüstü ödüllü müşteri hizmetlerimiz geri gelmelerini sağlayan ana nedendir. Babamın başlangıçta söylediği gibi, 'siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve iyi niyeti en önemli varlığımızdır.' '

Ocak 2016'da Lee Swanson emekli oldu ve Swanson Health Products, büyüme odaklı, orta pazar tüketici ürünleri şirketlerine yatırım konusunda uzmanlaşmış bir özel sermaye şirketi olan Swander Pace Capital tarafından satın alındı. Swanson, müşterilerimizin beklediği aynı yüksek kaliteli ürünleri ve olağanüstü hizmeti sunmaya kendini adamıştır.