Çağrı Merkezi: 0 532 612 21 11

BST

Bağımsız Satış Temsilcisi

SATIŞ ORTAKLIĞI PROGRAMI NEDİR?

Müşterilerinize ,sosyal medya kanallarınıza ,websitenize veya e-bülteninize link  paylaşmasına olanak tanır. Bu bağlantının izlenmesi takipçilerinizin websitemizden ürün satın alma fırsatına sahip olmasını sağlar.Websitemiz üzerinden bir ürün satın alınırsa, size her satış için bir komisyon öderiz.

NEDEN KATILMALIYIM?

Katılmak için pek çok neden var! Satış ortağı olmak ücretsizdir ve çok az çabayla para kazanabilirsiniz. Komisyonlu satış yapmanın en güzel tarafı yatırım maliyetinin sıfır olmasıdır.Para verip ürün almazsınız.İşyeri kirası ödemezsiniz.Stopaj ödemezsiniz.Personel maaşı ssk ödemezsiniz.Elektrik su vb giderleri ödemezsiniz.Hatta sattığınız ürünü dahi görmezsiniz.Sadece satar ve kazancınıza bakarsınız. Herkes başvurabilir, ancak standartlarımıza uymadığını düşünürsek herhangi bir zamanda üyeliği reddetme veya iptal etme hakkını saklı tutarız.

SATIŞ ORTAĞI OLMANIN BANA MALİYETİ VARMI?

Hayır! Ortaklık Programımıza katılmak tamamen ücretsizdir. Başvuru için herhangi bir ücret yoktur ve minimum satış şartı yoktur.

BAĞIMSIZ SATIŞ TEMSİLCİMİZ OLARAK

NASIL KOMİSYONLU SATIŞ YAPABİLİRİM?

Komisyonlu satış yapabilmeniz için;

1-Öncelikle www.swansonvitamin.com.tr sitemize üye olmanız gerekmektedir.

2-Email adresimize veya website üzerinden canlı destek hattımıza komisyonlu satış talebinizi iletebilirsiniz.

KOMİSYON ORANI NEDİR?

KDV dahil satış fiyatı üzerinden %15 tir..

Örneğin 5bin TL  satış yaptıysanız 750 TL veya 15bin TL satış yaptıysanız 2250 TL komisyon kazanabilirsiniz.

NASIL SİPARİŞ ALACAĞIM

1-Link verme :Size kullanacağınız bir link oluşturulacak ve bu linki yolladığınız müşterileriniz website üzerinden satınalma yaptığında sizin hesabınıza sistem tarafından %15 komisyon eklenecek.

ÖNEMLİ:Müşterilerinizin daha sonra doğrudan alışverişlerini engellemek ve sizleri korumak amacıyla size ayrıca  %5 indirim kupon kodu oluşturacağız.Kendinize ait bir kampanya tasarımı veya iletişim yoluyla müşterilerinize iletebilirsiniz.Dolayısıyla müşteriniz sizin sayenizde indirimli ürün almış olacak ve yeni siparişlerinde  tekrar sizinle irtibata geçecektir.

2-Müşteri adına satınalma:Tahsilatını yaptığınız müşterilerinize sitemizden kendiniz satın alarak müşteri adresine ürün yollanmasını isteyebilirsiniz üyelik bilgilerinizle siteden alışveriş yapılarak ve adres kısmına müşteri fatura ve adres bilgilerini yazdığınızda ürünler müşterinize yollanacaktır.Bu işlem sonucunda yine hesabınıza komisyonunuz eklenecektir.

 

SATIŞLARIMI NEREDEN TAKİP EDECEĞİM

Satışlarınızı panelinizdeki ‘’hesabım’’ kısmından ‘’siparişlerim’’ sekmesinden görebilirsiniz.

KAZANCIMI NEREDEN TAKİP EDECEĞİM

Her satış yaptığınızda o satıştan ne kadar gelir elde ettiğinizi Panelinizdeki ‘’siparişlerim’’ kısmından ‘’Satış Ortaklığı’’ sekmesinde anında görebilirsiniz.Hesap hareketlerini inceleyebilirsiniz.

 

 ÖDEMEMİ NASIL TALEP EDEBİLİRİM ?

 Durumu TAMAMLANDI olan ve müşterinin iade süresi 15 günü geçen siparişlerinizin ödemesini istediğiniz zaman talep edebilirsiniz.Ödemeniz 1-2 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılır. NOT: Ödeme talebinde bulunmak için hesabınızda en az 50 TL birikmiş olması gerekmektedir.

İADE VE DEGISIM SURECI NASIL OLUYOR ?

 İade süresi, müşteri ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 15 gündür.Fakat ürünün kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. Aksi halde ürün müşteriye geri gönderilir.

 Teslim süresi 15 günü geçen ürün iade alınmaz.

Firmamızdan, ya da sizden kaynaklı hatalar dışında iadeye gelen kargonun ücreti size aittir. kargo bedelleri size yansıtılır ve hesabınızdan 15 tl kargo masrafı düşülür.

 Bu durumu yaşamamak için doğru sipariş almaya özen göstermeniz, panelinizden kargolarınızın durumunu takip etmeniz ve  iade durumuna dönen müşterilerinizi arayarak sorunu çözmeniz önemlidir.

SATIŞLARIMI NASIL ARTIRABİLİRİM?

Başlar başlamaz ciddi satışlar yapmayı beklemeniz doğru olmaz. Başarı için sabır ve istikrarla çalışmaya ihtiyaç vardır.Bu işi kendinize gerçekten iş edinmeniz, başarı için ciddi mesai harcamanız gerekir.Gerektiğinde gecenin bir yarısında bile müşterinize cevap yazmanız güvenini kazanmanız gerekebilir. ilgili mecralara başarılı reklamlar vererek takipçi ve müşteri kitlenizi arttırabilirsiniz.Takipçileriniz ile dost canlısı, samimi, yakından ilgilenmeniz ve memnuniyet düzeylerini yüksek tutmanız gerekir.

Önemli Not:İlgili Yasa ve Reklam Yönetmelik Kurallarına göre Endikasyon ve Hastalık Adı Belirterek Bitkisel Destek Ürünleriyle İlgili Tanıtım Yapılmamaktadır.Dolayısıyla internet sitemizde bu tür bilgileri yayınlayamıyoruz.www.swanson.com websitesinden ürünler hakkında detaylı bilgileri öğrenerek müşterilerinize doğru bilgileri aktarabilirsiniz.Tanıtımlarınızda kesin tabirler yerine destekler şeklinde tabirler kullanmanızı unutmayınız.

USA dan ithal ürünlerdir ve bakanlık onaylıdır.