Çağrı Merkezi: 0 532 612 21 11

3 adet Lactobacillus Gasseri

338,00 TL
630,00 TL
%46 İNDİRİM

L. gasseri is lactic acid-producing, protecting the stomach lining and intestinal mucosa Supports feeling of fullness given interaction with leptin, a hormone that plays a crucial role in energy metabolism and fat storage Acid-resistant and no refrigeration necessary Known as the fitness probiotic because it helps support the hormone leptin in the body

Stok Kodu SWA027 - 3 kampanya
Marka SWANSON
Stok Durumu Tükendi
Gönderim Kargo Bedava
Tahmini Kargo Süresi 1-2 gün
Net Miktar 60 Bitkisel Kapsül
SKT 09 / 2021
Ürün Açıklaması

60 Bitkisel Kapsül 3 Milyar CFU

Diğer bileşenler: Mikrokristalin selüloz (bitki lifi), vejetaryen kapsül (hidroksipropil metilselüloz, gellan zamkı), silika, magnezyum stearat.

Önerilen Kullanım: Diyet takviyesi olarak, günde 1-2 kapsül yemeklerden önce veya sonra

DRCAPS ™ ve DRCAPS ™ ve Design, Lonza veya iştiraklerinin ticari markalarıdır.

 

Porsiyon Bilgileri

• Porsiyon Boyutu: 1 kapsül

• Porsiyon Başına 3 Milyar CFU

• Kutu Başına 60 Porsiyon

• DRcaps ™ Boyutu: 1

 

 

Önerilen Kullanım: Bir gıda takviyesi olarak, günde bir ila iki kez bir bitkisel kapsülü yiyecek ve su ile alın.

DRCAPS® ve DRCAPS® ve Design, lisanslı tescilli ticari markalardır.

 

 

 

 

 

UYARI: Yalnızca yetişkinler içindir. Hamileyseniz veya emziriyorsanız, ilaç kullanıyorsanız veya tıbbi bir durumunuz varsa, bunu veya herhangi bir ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Ambalaj kırıksa kullanmayın. Serin, kuru bir yerde saklayın.

 

 

Bu ifadeler Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

 

PROBİYOTİK NEDİR?

Probiyotikler, sindirim sistemimizde belirli sayıda bulunan ve sindirim sistemi sağlığımız için faydaları olan canlı mikroorganizmalara verilen genel bir isimdir. Probiyotikler, tüketen bireyin barsaklarında bulunan bakterilerin sayıca dengesini sağlayarak, özellikle barsak sağlığı başta olmak üzere genel sağlığı olumlu etkileyen canlı topluluğudur.

PROBİYOTİKLERİN SAĞLIĞA OLAN OLUMLU ETKİLERİ NELERDİR?

Başta barsak sağlığına olmak üzere bütün sindirim sistemi üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Sindirim sisteminde yarattığı olumlu etki ile genel sağlığı da geliştirir. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır. Laktoz intoleransı olan bireylerde görülen şişkinlik, karın ağrısı ve ishal gibi sorunların azalmasını sağlar. Barsak pH’ını etkileyerek ve zararlı bakterilere karşı güçlü bir koruma sağlayarak, bazı kanser türlerine yakalanma riskini azaltabilir. Bu etkisi ile ilgili araştırmalar devam etmektedir. Yapılan bazı araştırmalarda bazı karaciğer hastalıklarında olumlu etkiler gösterebileceği belirtilmiştir.

REFERANSLAR

1)FAO (Besin ve Tarım Organizasyonu) /WHO (Dünya Sağlık Örgütü) (2002) Guideless for the evaluation of probiotics in food

2)NICUS Probiotics and Prebiotics, Stellenbosh

Yorumlar
Yorum Yap